Paslaugos

Mokykimės geriau suprasti savo kūną!

Kineziologijos Triada

Šiame skyriuje jūs galite susipažinti su įvairiomis paslaugomis, kurias jums siūlo Taikomoji Kineziologija (TK). Individualiai Jums pritaikyta gydymo programa padės kuo greičiau atgauti darbingą formą bei grįžti į kasdieninį gyvenimo ritmą. Teisingai sudarytas gydymo planas leidžia išvengti komplikacijų ir padeda gerus pagrindus ateityje apsisaugoti nuo panašių sutrikimų.

Taikomoji kineziologija jums gali pasiūlyti tokias paslaugas:

 • Jau pirmojo vizito metu įvertinti jūsų kūno funkcionavimą (atlikti pirminę „techninę apžiūrą”) ir sudaryti atitinkamą programą.
 • Nustatyti jūsų jau turimų negalavimų priežastis ir pasiūlyti būdus kaip juos spręsti.
 • Įvertinti ar jūs toleruojate visus maisto produktus ir sudaryti tinkamos mitybos planą.
 • Jeigu buvote patyrę traumą ar turėjote operaciją – TK gali padėti įvertinti praeitos reabilitacijos efektyvumą ir sudaryti tinkamą tolimesnę programą.
 • Jei vartojate vaistus ar maisto papildus – TK padės nustatyti ar jie yra efektyvūs ir ar ar tarpusavyje sąveikauja gerai. Esant reikalui – nustatys kokių medžiagų jūsų kūnui šiuo metu trūksta labiausiai.
 • Praeityje patyrėte galvos traumą ar turite stiprius galvos skausmus – kineziologas gali įvertinti jūsų kaukolės kaulų funkcionavimą ir esant pažeidimams – juos koreguoti.
 • Jeigu turite blogą sąkandį, dantų implantus, „tiltus” ar nuolatinį dantų skausmą – TK gali įvertinti visą stomatognozinę sistemą (ją sudaro dantys, žandikauliai, raumenys, fascijos, kiti kaukolės kaulai ir jungtys).
 • Jūs sportuojate ir tam tikrų judesių metu jaučiate diskomfortą – TK gali įvertinti visą judamajį aparatą (raumenys, sąnariai, raiščiai, kapsulės, kremzlės, fascijos, sausgyslės, kaulai ir kitos struktūros).
 • Savo šeimoje turite kūdikį ar mažametį vaiką – kineziologas panaudodamas „surogatinį” testavimą įvertins jūsų vaiko funkcinę būklę (surogatinio testavimo metu yra naudojami kito suaugusio asmens raumenys, tam kad galėtume įvertinti žmogų, kuris dėl tam tikrų priežasčių negali tiesiogiai dalyvauti testavime).
 • Jeigu praeityje patyrėte stiprų išgyvenimą ar emocinį sukrėtimą – TK gali padėti įvertinti jūsų emocinę būklę ir korekcijos priemones.
 • Jeigu turite alergijų ar nuolatinį nuovargį – TK nustatys, kam tiksliai esate alergiškas(a) ir kokios nuovargio priežastys bei pasiūlys korekcijos būdus.
 • TK panaudojamos įvairios technikos (metodikos): manualinė terapija, osteopatija, masažo elementai, akupunktūra, psichoterapija, spalvų ir muzikos terapija ir kitos.
 • Jeigu esate išvykę ir šiuo metu negalite dalyvauti procedūroje – galime pasiūlyti nuotolinę konsultaciją (pavyzdžiui, vaizdo skambutis), kurios metu bus surinkta anamnezė ir atlikta vizualinė diagnostika, kurios pagrindu bus pasiūlyti sprendimai jūsų savijautai pagerinti, aptartas tolimesnis gydymo planas.

Verta paminėti, kad taikomosios kineziologijos panaudojimas gali būti be galo platus ir veiksmingas. Norint pasiekti gerą rezultatą būtinas tiek specialisto, tiek paciento bendradarbiavimas. Kadangi visa metodika yra paremta tiksliu raumens testo atlikimu – paciento supratimas apie jo vaidmens svarbą yra lemiamas veiksnys kokybiškai procedūrai atlikti ir geram rezultatui pasiekti.

Darbas su vaikais vertas atskiro paminėjimo. Vaikai nuo 5-6 metų amžiaus jau gali būti tiesiogiai testuojami. Be abejo, vaikai būna skirtingi ir jų sąmoningumo lygis taip pat skiriasi. Kineziologui labai svarbu „nusileisti iki vaiko lygio” ir suprantamai mokėti paaiškinti kas yra būtina kokybiškai procedūrai atlikti. Vaikai dėmesį sutelkia dažniausiai ribotą laiką, todėl būtina dirbti greitai.