Medikams

|

Žvelgiant į mūsų mediciną – ji nėra vientisa (cholistinė). Kardiologas užsiima tik širdies ir kraujagyslių sistema, ginekologas – lytine ir reprodukcine sistema, neurologas – nervų sistema ir taip toliau. Mūsų kūnas yra vientisas darniai dirbanti mechanizmas, kur sistemos persipina ir sąveikauja tarpusavyje. Taikomoji Kineziologija apjungia visas šias sistemas, todėl atskirų profesinių kvalifikacijų specialistai tikrai ras pritaikymą savo darbo srityje. Būtent šiam tikslui ir skirtas šis puslapio skyrius.

 

DĖMESIO!

KVIEČIAME Į ORGANIZUOJAMUS SEMINARUS

Malonu žinoti, kad yra daug žmonių besidominčių kineziologija. Siekiant tobulinti įgūdžius ir kelti specialistų kompetencijas pradedamas seminarų ciklas skirtas įvairių profesijų žmonėms, besidomintiems kineziologiniu testavimu. Mokymai bus vykdomi Klaipėdoje adresu Minijos g. 2 Pradžia jau š.m spalio/lapkričio mėnesiais.

Visus susidomėjusius kviečiu sekti visą informaciją mūsų kineziologija.lt facebook paskyroje. Esant klausimams galite skambinti +37068793508 , el.p : kineziologija.lt@gmail.com

Dalyvaujančiųjų vietų skaičius ribotas, tad nedelskite.