Atsiliepimai

Mokykimės geriau suprasti savo kūną!

Kliento nuomonė visada svarbi. Ji padeda gerinti paslaugų kokybę, sužinoti kas pacientams aktualu. Gerų atsiliepimų gausa parodo, kad einama teisinga linkme o neigiami atsiliepimai parodo kur būtina pasitempti. Norite palikti savo atsiliepimą? Užpildykite atsiliepimų formą puslapio apačioje. Ačiū už jūsų nuomonę ir įvertinimą!

Klientų atsiliepimai

Laba diena

Man ši metodika pasirodė kiek egzotiška ir paslaptinga. Įsigilinus į jos esmę supratau daug naudingų sau dalykų pvz išsitestuoti kokį maistą galiu valgyti o kokio ne., tikrai buvo verta išbandyti

Jovita
2023.07.01

Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad Lietuvoje turime tokių specialistų. Ačiū Valdai už jūsų profesionalumą ir norą padėti! Džiaugiuosi, kad taip ilgai vargusi su peties problema pagaliau radau žmogų, kuris galėjo man pagelbėti! Visiems siūlau išbandyti, manau nenusivilsite!

Vilija
2023.06.19

Sveiki. Turėjau labai stiprius galvos skausmus apie 5 m. Visur ieškojau pagalbos, vartojau daugybę išrašytų vaistų-niekas nepadėjo. Tai, ką gali padaryti kraniosakralinė terapija man buvo visiška naujiena (net nežinojau, kad galvoje tiek daug kaulų) Pagaliau galėjau ramiai išsimiegoti. Kaip gera gyventi be galvos skausmo! Ačiū Jums labai

Raimis
2023.06.10

Turiu prisipažinti, kad į kineziologiją iš pradžių žiūrėjau gana skeptiškai. Vedamas smalsumo vis dėlto nusprendžiau išbandyti. Man buvo detaliai paaiškinta apie pačią metodiką ir procedūros eigą. Tik tada sužinojau kiek daug turiu silpnų raumenų, kurių silpnumo priežastis slypi visai ne raumenyse. Buvau nustebęs kiek daug galimybių turi ši metodika. Man tai buvo visiškai nauja. Džiaugiuosi, kad radau alternatyvą vidaus ligų gydytojui ir nereikės lankytis poliklinikose (nebent išimtinais atvejais) taip dažnai. Ačiū už naują patirtį!

Eduardas
2023.05.25

Sveiki. Džiaugiuosi žinodamas, kad yra tokia metodika, kuri į sveikatos problemas žiūri kiek plačiau nei tai daro klasikinė medicina. Buvau maloniai nustebintas kineziologijos galimybėmis ir tikrai dar planuoju grįžti būklės įvertinimui. Ačiū už suteiktą pagalbą ir profesionalią konsultaciją!

pacientė Eglė
2023.04.15

Man labai padėjo daktaro Valdo kraniosakralinė terapija jau po pirmo seanso susinormalizavo miegas ir dilgčiojimas delnuose.

paciente
2023.02.27

Įžvalgus specialistas, gebantis matyti ir įvardinti už simptomų slypinčias priežastis. Mano atveju simptomų buvo ne vienas ir ne du. Jau buvau pavargęs nuo visokių „atskirų” sričių gydytojų, tame tarpe ir šeimos daktarės, kurie nenori ar nesugeba į nusiskundimus pažvelgti plačiau, pabandyti atrasti nusiskundimų priežastį ar priežastis, o tik išrašinėti savo receptukus simptomams malšinti ar nukreipinėti psichologo konsultacijoms. Valdas greitai diagnozavo negalavimų priežastį ir paskyrė veiksmingą kompleksinį gydymą. Ačiū jam! O visiem skaitantiem rekomenduoju bent jau ateikite pas kineziologą išgirsti antros nuomonės ypač jei minate jau ne vieno daktaro durų slenkstį, o negalavimų priežasties jums taip ir nepavyksta išsiaiškinti.

Tomas K.
2023.02.18

Labai AČIŪ. Dėkoju Dievui, kad radau gydytoją diagnozuojantį ligą ir gydantį ligos priežastį. Ačiū už tai, kad po pirmo priėmimo pasijutau geriau.

Danutė Mockienė
2023.01.28

Palikite savo atsiliepimą

Jūsų email nebus niekur paviešintas.
Jūsų įvertinimas: 0
Jūsų įvertinimo balais neviešinsime, tačiau jis padės mums geriau suprasti, kuriose kryptyse dar turime tobulėti.
Jūsų email viešinamas nebus!