Asmens duomenų tvarkymas

Mokykimės geriau suprasti savo kūną!

Kas mes esame

Mūsų tinklapio adresas: https://kineziologija.lt. Šis tinklapis skirtas specialistų ugdymui, visuomenės švietimui, mokomojo proceso vystymui. Sau naudingos informacijos čia galės rasti kineziterapeutai, ergoterapeutai, gydytojai reabilitologai, sporto medicinos gydytojai, manualinės terapijos specialistai, logopedai ir kiti susidomėję lankytojai.

Komentarai

Tinklapio lankytojams paliekant komentarus mes išsaugome duomenis suvestus į komentarų formą kartu su lankytojo IP adresu bei išsaugome dalį techninės informacijos apie lankytojo naršyklę, kuri gali būti panaudota anti-spam prevencinėse priemonėse. Lankytojo nurodytas elektroninio pašto adresas gali būti pateiktas Gravatar paslaugai, patikrinti ar lankytojas yra Gravatar paslaugos naudotojas. Gravatar Paslaugos asmens duomenų tvarkymo informacija yra publikuojama čia: https://automattic.com/privacy/. Publikavus lankytojo komentarą, lankytojo profilio nuotrauka bus viešai matoma greta publikuoto komentaro.

Media

Lankytojas, įkeliantis ar/ir publikuojantis vaizdo dokumentus tinklapyje turi pasirūpinti, kad failuose esanti geografinių nuorodų informacija (EXIF GPS) nekeltų grėsmės lankytojo privatumui ir, jei reikia, tokią informaciją pašalintų prieš atlikdami publikavimą.

Slapukai

Jei atliksite komentarų publikavimą mūsų tinkalapyje, mes pasiliekame galimybę išsaugoti jūsų įvestą informaciją, tokią kaip vardas, slapyvardis ar elektroninio pašto adresas tam, kad šią informaciją galėtume automatizuotai suvesti į atitinkamus komentarų laukelius, taip palengvinant jūsų komentaro publikavimo procedūrą.

Jei aplankysite mūsų tinklapio prisijungimo prie paskyros puslapį, automatizuotai patikrinsime ar jūsų naršyklėje yra leisti slapukai.

Jei prisijungsite, mes įrašysime į jūsų naršyklę slapukus, kurie išsaugos jūsų prisijungimo informaciją (galioja dvi dienas) bei jūsų naudojamus ekrano peržiūros parametrus (galioja vienerius metus). Jei prisijungdami pažymėsite, „Prisiminti mane”, jūsų prisijungimo informacija bus saugoma dvi savaites. Jei atsijungsite nuo savo paskyros, jūsų prisijungimo slapukai bus ištrinti.

Jei jūs redaguosite ar publikuosite turinį tinklapyje, bus sukurtas papildomas slapukas, saugantis tik turinio identifikacinę informaciją. Jis galios vieną dieną.

Iš kitų tinklapių įterptas turinys

Šio tinklapio turinyje gali būti įterptas kitų tinklapių turinys, pavyzdžiui, paveiksliukai, video ar bet koks interaktyvus įskiepis, kuris atrodys ir/ar veiks taip, kaip numatė turinio autoriai. Toks įterptas turinys gali rinkti jūsų naršymo bei sąveikavimo su turiniu informaciją, įskaitant atvejus kai turite paskyrą turinį teikiančiame tinklapyje ir esate prie jos prisijungę.

Neterminuotai išsaugoma informacija

Jei patalpinsite komentarą, komentaras bei su komentaru susieta meta informacija išsaugoma neterminuotam laikui. Tai padės atpažinti komentuojantį lankytoją bei automatiškai patvirtinti sekančius lankytojo komentarus, jei lankytojo komentaras jau buvo kartą patvirtintas tinklapį bei tinklapio turinį administruojančio personalo.

Jūsų asmens duomenų teisės

Jei mūsų tinklapyje turite paskyrą ar esate palikę komentarą, galite pareikalauti, kad sugeneruotume ir jums pateiktume dokumentą su mūsų tinklapyje saugomais jūsų asmens duomenimis. Taip pat galite reikalauti, kad šie jūsų asmens duomenys būtų ištrinti. Toks reikalavimas negalioja techniniams duomenims, kurie automatiškai išsaugomi tinklapio turinį valdančioje sistemoje ar tinklapį talpinančių serverių techniniuose žurnaluose. Tokia informacija saugoma sklandaus administravimo, teisiniais bei saugumo sumetimais.